Skip to main content

Werkgerelateerd
De warmste week bij ABETEC

Een team met een gouden hart

woensdag, 11 maart 2020
Ons team heeft een freetweek georganiseerd voor de Warmste Week, met als goed doel Think Pink.

Alle dagen waren er vieruurtjes te koop, vers gemaakt door onze medewerkers, hun partner en kinderen. Op dinsdag was er 's middags een soepmaaltijd en op donderdag spaghettislag. Alles vers bereid door ons team, alles gekocht en opgegeten door ons team!

Met deze actie hebben wij maar liefst € 2 250 opgehaald op amper 1 week tijd.

Wat een team! ABETEC is zoveel meer dan werken!
Warmste week @ ABETEC
Warmste week @ ABETEC
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.